Napisy 3D – pomysł na nowoczesną aranżację wnętrz

Każdy z nas od czasu do czasu odczuwa potrzebę zmian. Nawet najlepiej dobrana do naszych potrzeb aranżacja wnętrz z czasem wyda się przytłaczająca. Jeżeli chcesz przeprowadzić metamorfozę swojego mieszkania, a przeraża Cię wizja kosztownego remontu i związanych z nim niedogodności; wiedz, że istnieje nieinwazyjny sposób na przearanżowanie wnętrz, a są nim napisy dekoracyjne 3D. Na rynku istnieje tak szeroki wybór rozmiarów i kolorów, że z pewnością uda Ci się wybrać coś dla siebie.

Napisy 3D we wnętrzach

napis-3-dGdzie takie napisy się sprawdzą? Napisy są często umieszczane w dziecięcych pokojach. Napis „Home” czy „Love”, postawiony w widocznym miejscu czy to w salonie czy przedpokoju nada wnętrzu ciepły i domowy charakter. Wiele firm oferujących teksty 3D umożliwia generowanie własnych napisów. Możemy stworzyć motywujące nas do działania cytaty lub zawiesić w widocznym miejscu ważne dla nas daty.

Dekoracje ślubne

Napisy 3D często również spotykamy jako dekoracje sal weselnych. Jeżeli planujesz swój ślub i wesele warto rozważyć wybór tej opcji. Przestrzenne napisy prezentują się niezwykle elegancko, będą też pięknie wyglądały na zdjęciach. Z ich pomocą możesz oznaczyć stoły dla gości, podzielić strefy sali i wskazać weselnikom miejsce, gdzie czeka na nich słodki poczęstunek lub gdzie mogą dokonać pamiątkowego wpisu w księdze gości. Napis „love” to konieczny element wystroju sali i piękny dodatek do pamiątkowych zdjęć. Na stole pary młodej możecie postawić wasze inicjały. Napisy świetnie też sprawdzą się podczas sesji ślubnych i narzeczeńskich.

Dekoracja do pokoju dziecka

Często napisy 3D są ustawiane w pokojach dziecięcych, podpowiadając nam imię jego właściciela.Taki napis to też świetny pomysł na prezent dla noworodka czy na pierwsze urodziny malucha. Starsze dzieci, które same będą potrafiły odczytać napis też ucieszą się z takiego prezentu, młodsze będą na jego podstawie kształtować swój podpis. Pamiętaj, że możesz zamówić nie tylko napisy, ale różne kształty pasujące do dziecięcego pokoju. Możesz je zawiesić nad łóżeczkiem dziecka lub na drzwiach. Z umieszczenia na drzwiach napisu z imieniem na pewno ucieszą się starszaki, które są na etapie manifestowania swojej samodzielności. Określenie kto jest właścicielem pokoju będzie czytelnym komunikatem, że za drzwiami znajduje się królestwo dziecka i dorosłym nie wolno w nią ingerować.

Lokal usługowy

Jeżeli jesteś właścicielem kawiarni, gabinetu kosmetycznego czy sklepu możesz urozmaicić wnętrze swojego lokalu, wykorzystując możliwości jakie dają dekoracje stworzone z napisów 3D. Łatwo sobie wyobrazić jak pięknie na ścianie kawiarni będzie się prezentował duży napis „Coffee” lub w salonie kosmetycznym „Beauty”. Pamiętaj, że to tylko przykłady, możliwości aranżacji lokali usługowych z wykorzystaniem napisów 3D jest naprawdę dużo. W dużym lokalu napisy 3D świetnie sprawdzą się również na różnego typu imprezy okolicznościowe. W sylwestra niesamowite wrażenie będą robiły duże, stojące liczby nowego roku. Po północy zrobią furorę wśród gości, którzy będą chcieli na ich tle wykonać pierwsze pamiątkowe zdjęcie w nowym roku. Z pewnością taki wieczór i dbałość o szczegóły przyjęcia zapadnie im w pamięć i chętnie wrócą w przyszłym roku.

W zależności od miejsca, w którym zamierzamy umieścić napisy możemy zdecydować się na różne propozycje. Napisy będą pasowały zarówno do sypialni, biura, salonu czy pokoju dziecięcego. Pamiętaj jednak, by zachować zdrowy umiar i ograniczyć się do 2-3 napisów we wnętrzu. Zbyt duża ilość dekoracji wprowadzi we wnętrzu chaos, a tego z pewnością nie chcemy.

Leave a Reply